Izdelaj si svoj japosnki papir - Notranjski muzej

Izdelaj si svoj japosnki papir

Notranjski muzej Postojna 16:30 do 19:00,

Vljudno vabljeni ljubitelji ustvarjanja v Notranjski muzej v Postojni kjer bomo na četrtkovem popoldnevu spoznali kako se izdeluje japonski papir, ki velja za najboljši papir na svetu. Zakonitosti japonskega papirja in vrste japonskega papirja za katerega sem se je mentorica delavnice Tanja Milharčič specializirala v času študija na Akademiji v Rimu, nam bodo pripomogle pri vsesplošnem poznavanju papirja. Na delavnici bomo ustvarili vsak svoj papir, preko dela pa bomo spoznali potek izdelave in nato tudi namen uporabe papirja. Svoj papir bomo po želji dekorirali z prešanimi cvetovi in tako ustvarili samostojno likovno delo ali pa vam bo izdelan papir služil za nadaljnje ustvarjanje.

Delavnico vodi Tanja Milharčič, akademska slikarka, pedagoginja in kustosinja v Pilonovi galeriji Ajdovščina. Njene tečaje in delavnice lahko spremljate na Instagramu: @tanjinelikovnedelavnice in FB strani: Tanjine likovne delavnice.

Prijave zbiramo na: tanja.milharcic@gmail.com

Cena delavnice: 10 eur