Sodelovanje na Kulturnem utripu Poletja - Notranjski muzej

Sodelovanje na Kulturnem utripu Poletja

Postojna, 9. 8. 2018
Občina Postojna že 10. leto  pripravlja poletno kulturno dogajanje v Postojni na prostem. Zadnjih nekaj let se je kreiranju programa aktivno vključil tudi Zavod znanje Postojna, javni zavod - OE  Notranjski muzej Postojna, ki je letos skupaj s Kovodom Postojna obogatil otroško dogajanje
1.8.2018, 19:30: Kulturni utrip poletja, predstava za otroke, Plavajoči grad na obisku. Po predstavi sledi ustvarjalna delavnica z Notranjskim muzejem Postojna in Kovodom Postojna.8.8.2018, 19:30: Kulturni utrip poletja, koncert za otroke, Nesem sončnico na rami. Po predstavi sledi ustvarjalna delavnica z Notranjskim muzejem Postojna in Kovodom Postojna.15.8.2018, 19:30: Kulturni utrip poletja, Predstava za otroke 1001 pravljica. Po predstavi sledi ustvarjalna delavnica z Notranjskim muzejem Postojna in Kovodom Postojna.