Odprtje fotografske razstave Slavko Polak »Živi svet Pivških presihajočih jezer« četrtek 7. februar 2019, ob 16. uri Galerija Gozdarskega inštituta Slovenije - Notranjski muzej

Notranjski muzej Postojna, 30. 1. 2019

GIS, Večna pot 2, Ljubljana, odprtje fotografske razstave Slavko Polak »Živi svet Pivških presihajočih jezer« četrtek 7. februar 2019, ob 16. uri Galerija Gozdarskega inštituta Slovenije.

Kraška polja in presihajoča jezera so prepoznavni elementi notranjske kraške pokrajine. Razstava Živi svet Pivških presihajočih jezer, prvič postavljena leta 2008, je bila del takratnih naravovarstvenih prizadevanj za ohranitev tega bisera slovenske narave. Pivška presihajoča jezera so danes zavarovana s statusom krajinskega parka.