Noč netopirjev - Notranjski muzej

Noč netopirjev

Planina, 12. 9. 2019

VPlanini bo v petek, 20. septembra, Noč netopirjev, ki jo pripravlja Zavod Znanje Postojna, OE Notranjski muzej v sodelovanju s Slovenskim društvom za proučevanje in varstvo netopirjev, Zavodom za varstvo narave OE Ljubljana in Nova Gorica ter Občinama Postojna in Logatec, v okviru projekta KRAS.RE.VITA.
Dogodek se bo začel ob 17.00 v podružnični šoli Planina s predavanji in delavnico "Izdelaj svojega netopirja". Sledil bo ogled večernega izletavanja netopirjev pod zvonikom cerkve svete Marjete v Dolenji Planini. S posebnimi napravami, ultrazvočnimi detektorji, bo moč prisluhniti netopirskemu oglašanju.

Zaradi lažje organizacije so zaželene prijave na nina.doles@notranjski-muzej.siali 051 417 636.