Slikanje pogleda na Postojno - Notranjski muzej

Notranjski muzej Postojna

SLIKANJE POGLEDA NA POSTOJNO

Četrtek, 26.9.2019 od 16:00 do 19:00

Pridružite se nam na jesensko ustvarjalno popoldne, kjer bomo slikali pogled na naše prekrasno mesto iz Koče Mladike. V sklopu delavnic za odrasle smo v Notranjskim muzejem organizirali posebno slikarsko delavnico za odrasle in mladostnike, kjer vas vabimo, da se preizkusite v slikanju vedute Postojne v tehniki tempra barv na platno.

Naše druženje bo potekalo na vrhu Koče Mladike, kjer se bomo zbrali okoli 16. ure, razdelili  platna in se pogovorili kaj je to veduta ter kaj so slikarji v 17. stoletju upoštevali pri slikanju le te. Za slikarski material bo poskrbljeno (tempera barve in platna). Priporočljivo je, da s seboj v kolikor imate prinesete svoje čopiče, udobne zložljive stole in stojala, drugače bo poskrbljeno.

Delavnico vodi Tanja Milharčič, akademska slikarka, pedagoginja in kustosinja v Pilonovi galeriji Ajdovščina. Njene tečaje in delavnice lahko spremljate na Instagramu: @tanjinelikovnedelavnice in FB strani: Tanjine likovne delavnice.

Prijave zbiramo na: tanja.milharcic@gmail.com

Cena delavnice: 13 eur