Naravovarstveni projekt KRAS.RE.VITA poteka tudi v teh zelo specifičnih časih - Notranjski muzej

Naravovarstveni projekt KRAS.RE.VITA poteka tudi v teh zelo specifičnih časih

#ostanidoma, 20. 3. 2020

Naravovarstveni projekt KRAS.RE.VITA, ki ga sofinancirata Evropska Unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj in Republika Slovenija, poteka tudi v teh zelo specifičnih časih. Koordinatorji projekta te dni poskušamo, kar se da veliko dela, opraviti iz »domačih pisarn«.

S sodelavkami smo se v teh dneh, preko spletnih povezav (#ostanidoma), lotile realizacije interpretacijskega sklopa. Za lažje poenotenje celotne sodelujoče ekipe koordinatorjev, trenutno pripravljamo tabelo z opisi posameznih točk ter zemljevide, kjer so te lokacije tudi označene. V prihodnjih dneh si bomo razdelile delo in začele s pripravo vsebin.

Nina Doles,

Koordinatorka projekta KRAS.RE.VITA (Notranjski muzej Postojna)