Notranjski muzej Postojna 5. maja 2020 odpira vrata na stežaj - Notranjski muzej

Notranjski muzej Postojna 5. maja 2020 odpira vrata na stežaj

Notranjski muzej Postojna, 4. 5. 2020

Veseli nas, da bomo lahko zopet pozdravili svoje obiskovalce, razložili kako nastaja apnenec in poiskali najbolj pogost kraški pojav. Ob tej priložnosti smo za vas pripravili prav posebno ugodnost: muzej bo imel v prvem tednu meseca maja brezplačen vstop. Razstavo Muzej krasa si lahko ogledate po prilagojenem urniku, in sicer od torka do sobote med 10. in 17. uro.

Varen obisk muzeja

·       Obisk muzeja opravite zdravi, brez akutnih znakov prehladnih obolenj.

·       Obiskovalci morajo v notranjih prostorih obvezno uporabljati zaščitne maske.

·       Upoštevati je potrebno medsebojno razdaljo najmanj 2m.

·       Naprošamo vas, da po razstavnih prostorih sledite smerokazom.

·       Ob obisku je potrebno upoštevati higieno kašlja ter se držati načel pravilnega umivanja in razkuževanja rok.

·       Vstop v muzej  je možen le za posameznike in družine.

·       Listanje publikacij v muzejski trgovini ni dovoljeno.

·       V dokumentacijo in knjižnico vstop za obiskovalce zaenkrat ni mogoč.

Hvala ker upoštevate navodila ter skrbite za vas in za nas.

Naš začasni delovni čas
Torek—sobota: 10.00—17.00

Veseli pa bomo tudi vaše najave na telefon 057211090 ali na e-naslov: info@notranjski-muzej.si, saj je število obiskovalcev, ki bodo naenkrat lahko vstopili v muzej omejeno.

Navodila za varen obisk so na voljo v recepciji, na oglasni deski in še na drugih mestih po muzeju.

Veselimo se, da vas bomo kmalu pozdravili v sprejemnici našega muzeja!