Novice - Notranjski muzej

Pokrajinski muzej Kočevje, 26. 3. 2019

»Spodmol pod Macesnovo gorico; dva dotika zgodovine« v Pokrajinskem muzeju Kočevje

Razstava »Spodmol pod Macesnovo gorico; dva dotika zgodovine« nam predstavi jamo kot kraški objekt, ki ga je ustvarila narava in hkrati jamo, ki se jo je dvakrat dotaknila človeška zgodovina.
Notranjski muzej Postojna, 19. 3. 2019

Kulturno Stand-up vodstvo po razstavi Muzej krasa

Si želite spoznati MUZEJ na zabaven in duhovit način? Potem ste vabljeni na Kulturno STAND UP VODSTVO PO RAZSTAVI MUZEJ KRASA.
Notranjski muzej Postojna, 21. 2. 2019

Divja Tajska

21.2.2019, 10.00: Potopisno predavanje Blaža Blažiča in Tjaše Pršin
Notranjski muzej Postojna, 6. 2. 2019

Peter Gedei Podzemni svetovi

8. marec 2019: 18.00, odprtje fotografske razstave Petra Gedeia Podzemni svetovi
Notranjski muzej Postojna, 1. 2. 2019

8. februar: Kultura v očeh ljubezni

18.00: Odprtje fotografske razstave Oči-Eyes ter predavanje Slavka Polaka spolnem in ljubezenskem življenju živali
Notranjski muzej Postojna, 30. 1. 2019

Odprtje fotografske razstave Slavko Polak »Živi svet Pivških presihajočih jezer« četrtek 7. februar 2019, ob 16. uri Galerija Gozdarskega inštituta Slovenije

GIS, Večna pot 2, Ljubljana, odprtje fotografske razstave Slavko Polak »Živi svet Pivških presihajočih jezer« četrtek 7. februar 2019, ob 16. uri Galerija Gozdarskega inštituta Slovenije
Notranjski muzej Postojna, 24. 1. 2019

Kakšna bo tvoja Nanoška kača?

Kakšno pa si ti predstavljaš Nanoško kačo? Pridi na delavnico in izrazi svojo domišljijo s pretikanjem in napeljevanjem barvnih vrvic skozi luknjice in zareze, natikanjem simbolnih elementov, vozlanjem, ovijanjem ter barvanjem. Delavnica spodbuja razvoj domišljije in ročnih spretnosti ter kliče k iskanju kreativnih rešitev.
Notranjski muzej Postojna, 14. 12. 2018

Člani Društva za raziskovanje jam Ljubljana kot avstro-ogrski vojaški raziskovalci jam na soški fronti

V sredo, 19. decembra 2018, ob 18.00 uri vas prijazno vabimo v muzejske prostore na Kolodvorsko cesto 3 v Postojni. V okviru dogodkov, s katerimi Notranjski muzej Postojna obeležuje 100-letnico konca prve svetovne vojne, se nam bo pridružil Marko Simić, geograf, naravovarstvenik, jamar, fotograf in publicist.
Notranjski muzej Postojna, 14. 12. 2018

Glasbena šola Postojna in Notranjski muzej Postojna vas vljudno vabita na odprtje gostujoče razstave Slovenskega šolskega muzeja Dostopno in plemenito ob 200-letnici ustanovitve prve javne glasbene šole v Ljubljani, ki bo v četrtek, 10. januarja 2019, ob 18. uri v prostorih Notranjskega muzeja Postojna, Kolodvorska cesta 3, Postojna. Lepo vabljeni!
Notranjski muzej Postojna, 30. 11. 2018

Zgodbe rok in krajev

Prodajna razstava rokodelskih izdelkov z navdihom v lokalnih zgodbah LAS med Snežnikom in Nanosom (Postojna, Pivka, Ilirska Bistrica) Torek, 11. december 2018 Notranjski muzej Postojna, Kolodvorska cesta 3 17h: brezplačen voden ogled etnološkega dela muzeja 18h: otvoritev prodajne razstave s pogostitvijo