Novice - Notranjski muzej

Notranjski muzej Postojna, 13. 5. 2022

Zasaditev japonskih češenj pred muzejem in v mestnem parku

Prijateljstvo in sodelovanje z Japonsko je obeležila zasaditev japonskih češenj pred našim muzejem in v mestnem parku.
Postojna, 13. 5. 2022

Postojna je prejela znak najvišji Slovenia Green Destionation GOLD

V okviru Zelene sheme slovenskega turizma je Postojna, ki je del turistične destinacije Zeleni kras prejela znak Slovenia Green Destination GOLD!
Notranjski muzej Postojna, 11. 5. 2022

Mednarodni muzejski dan

Notranjski muzej Postojna vas ob mednarodnem muzejskem dnevu 18. maja 2022 ob 18.00 uri vljudno vabi v svoje prostore na Kolodvorski ulici na odprtje razstave »Navdih notranjskih gozdov« in spremljajočo delavnico za otroke. Vstop je prost!
Notranjski muzej Postojna, 25. 4. 2022

Počitniško raziskovanje muzeja

Še ne veste kam med spomladanskimi počitnicami? V muzej!
Notranjski muzej Postojna, 3. 4. 2022

Spomladanska akcija Naprej v preteklost

Ponovno se pridružujemo vseslovenski akciji muzejev in galerij, ki vsem obiskovalcem široko odpirajo vrata in organizirajo različne dogodke v tednu od 4. do 10. aprila. Vstop v naš muzej bo PROST!
Cankarjev dom Ljubljana, 21. 3. 2022

Kulturni bazar 2022

Že 14. Kulturni bazar bo potekal v četrtek, 31. marca 2022, v Cankarjevem domu Ljubljana. Pripravljajo ga Ministrstvo za kulturo, Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport ter Zavod RS za šolstvo v sodelovanju z Ministrstvom za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano, Ministrstvom za zdravje, Ministrstvom za okolje in prostor ter CMEPIUS-om pod častnim pokroviteljstvom Slovenske nacionalne komisije za UNESCO.
Notranjski muzej Postojna, 11. 3. 2022

Dokumentarni film Notranjski trikotnik - Planinsko polje na ogled v muzeju

Nov dokumentarni film o Planinskem polju, ki je nastal v okviru projekta KRAS.RE.VITA, si sedaj lahko ogledate v našem muzeju.
Kulturni dom Postojna, 9. 3. 2022

Premiera dokumentarnega filma o planinskem polju navdušila obiskovalce

Včeraj je svojo premierno predstavitev, ob navzočnosti številnih obiskovalcev, doživel nov dokumentarni film o Planinskem polju, ki je nastal v okviru projekta KRAS.RE.VITA.
Notranjski muzej Postojna, 6. 3. 2022

Prva nedelja in prost vstop

Na prvo nedeljo v marcu prost vstop v muzej!
Kulturni dom Postojna, 1. 3. 2022

Vabilo na premiero dokumentarnega filma o naravi Planinskega polja

Vabljeni na premiero dokumentarnega filma o naravi Planinskega polja avtorja Mateja Vraniča, ki bo v torek, 8. marca ob 19. uri v Kulturnem domu Postojna.