Novice - Notranjski muzej

Notranjski muzej Postojna, 25. 10. 2021

Jesenske počitnice v muzeju

Juhuhu, prve počitnice v tem šolskem letu so tu! Skočite v Notranjski muzej Postojna in se izurite za pravega jamarja, raziščite skrivnostno podzemlje in občudujte v objektiv ujeto naravo Notranjske.
Notranjski muzej Postojna, 14. 10. 2021

Odprtje razstave BIOTSKA RAZNOVRSTNOST NOTRANJSKE

Notranjski muzej Postojna vljudno vabi na odprtje razstave z naslovom Biotska raznovrstnost Notranjske, ki bo v četrtek 14. oktobra 2021 ob 18.00 uri v prostorih muzeja na Kolodvorski cesti 3 v Postojni. Avtor razstave bo biotsko raznovrstnost živalskega, rastlinskega sveta in sveta gliv predstavil istega dne tudi na predavanju s pričetkom ob 18.30 uri. Razstava bo na ogled do prvega decembra tega leta. Vljudno vabljeni
Notranjski muzej Postojna, 5. 10. 2021

PROST VSTOP ob Tednu otroka 2021

Ob Tednu otroka 2021 tudi naš muzej sodeluje v vseslovenski akciji Z igro do dediščine. Izkoristite brezplačen vstop v nedeljo, 10. 10. 2021.
Podjetniški inkubator Perspektiva, 5. 10. 2021

V PIP galeriji fotografska razstava Slavka Polaka

Nova fotografska razstava Cvetana Planinskega polja našega Slavka Polaka v galeriji Podjetniškega inkubatorja Perspektiva.
Pokrajinski muzej Koper, 30. 9. 2021

Razstava Igre moje mladosti tokrat v Kopru

Vljudno vabljeni na odprtje dopolnjene gostujoče razstave Goriškega in Notranjskega muzeja, Igre moje mladosti, v Pokrajinskem muzeju Koper.
Titov trg Postojna, 24. 9. 2021

Otvoritev nove fotografske razstave

Na otvoritvi fotografske razstave »Kjer se burja igra, tu je doma« smo bili tudi mi kot prejemniki zelenega okoljskega znaka Zeleni ključ. S tem smo obeležili tudi Svetovni dan turizma, ki ga praznujemo 27. septembra.
Planinsko polje, 20. 9. 2021

Septembrska Noč netopirjev

V okviru projekta KRAS.RE.VITA je v petek, 3. septembra, potekala »Noč netopirjev« na Planinskem polju.
Notranjski muzej Postojna, 30. 8. 2021

Prva nedelja v mesecu in nov urnik

Na prvo nedeljo v mesecu bo tudi ta mesec vstop za vse občane občin Postojna in Cerknica BREZPLAČEN. S 1.9. pa se spreminja tudi naš urnik in sicer bodo vrata našega muzeja odprta od torka do nedelje med 10. in 16. uro.
Salon Ozbič, 25. 8. 2021

BREZPLAČEN OGLED IN DELAVNICA V SALONU OZBIČ

Vabljeni na brezplačen voden ogled in otroško delavnico v salonu Ozbič. Skupaj bomo spoznavali tradicijo brivstva in frizerstva v Postojni, ustvarjali ogledalca in odkrivali vse vrste brk in brad.
Knjižnica Makse Samsa v Ilirski Bistrici, 25. 8. 2021

MIROSLAV VILHAR (1818-1871), »MOŽ PREOBILNIH ZASLUG«

Notranjski muzej Postojna gostuje z razstavo MIROSLAV VILHAR (1818-1871), »MOŽ PREOBILNIH ZASLUG«, v Knjižnici Makse Samsa v Ilirski Bistrici.