Novo leto. Ponovno odprtje muzeja. - Notranjski muzej

Novo leto. Ponovno odprtje muzeja.

Notranjski muzej Postojna, 4. 1. 2021

Spoštovani obiskovalke in obiskovalci,

z veseljem vas obveščamo, da je Notranjski muzej Postojna ponovno odprt od 5. januarja 2021. Razstavo Muzej krasa si lahko ogledate po prilagojenem urniku, in sicer od torka do sobote med 10. in 17. uro.

Varen obisk muzeja

• Obisk muzeja opravite zdravi, brez akutnih znakov prehladnih obolenj.
  • Obiskovalci morajo v notranjih prostorih obvezno uporabljati zaščitne maske.
  • Bodite pozorni na higieno kašljanja in kihanja.
  • Upoštevati je potrebno medsebojno razdaljo najmanj 2m.
  • Naprošamo vas, da po razstavnih prostorih sledite smerokazom.
  • Ob obisku je potrebno upoštevati higieno kašlja ter se držati načel pravilnega umivanja in razkuževanja rok.
  • Število obiskovalcev, tako v muzeju kot v posameznih sobah, je omejeno, zato prosimo, da upoštevate navodila osebja.
  • Listanje publikacij v muzejski trgovini ni dovoljeno.
  • Priporočljivo je brezgotovinsko plačilo.
  • V dokumentacijo in knjižnico vstop za obiskovalce zaenkrat ni mogoč.

Hvala ker upoštevate navodila ter skrbite za vas in za nas.

Naš začasni delovni čas
Torek—sobota: 10.00—17.00

Veseli pa bomo tudi vaše najave na telefon 057211090 ali na e-naslov: info@notranjski-muzej.si, saj je število obiskovalcev, ki bodo naenkrat lahko vstopili v muzej omejeno. Navodila za varen obisk so na voljo v recepciji, na oglasni deski in še na drugih mestih po muzeju.

Veselimo se, da vas bomo kmalu pozdravili v sprejemnici našega muzeja!

V vaši družbi pa ostajamo tudi virtualno, zato spremljajte našo spletno stran in družbena omrežja (Facebook in Instagram).

• Oglejte si spletno razstavo Na Pivki po veliko vojni. Razstava predstavlja vsebine, ki smo jih nameravali predstaviti ob gostovanju razstave Mejni kamni, bodeča žica, stražni stolpi in minska polja.
  • Na ogled je tudi virtualna arheološka razstava Da bo zemlja dobro obrodila, Zakladna najdba poznorimskega poljedelskega orodja.
  • Pobrskajte tudi po virtualnih vsebinah Igre naše mladosti in spoznajte neverjetne zgodbe znanih igrač ali pa odigrajte našo družabno igrico.

Ostanite zdravi!